Enviro den 18.11.2011

V pátek 18. listopadu proběhl ve škole Den enviromentální výchovy pro malé i velké. V režii paní učitelky Piskovské se na jeho přípravě podílel celý tým asistentek a vychovatelek školní družiny. Těmto všem patří dík za velmi vydařené dopoledne, které v dětech nastartovalo netušené a dosud dřímající dovednosti. Do té doby nevěděly, že mohou být například módními návrháři, kteří z netradičních materiálů navrhují modely pro filmové hvězdy.  Taky nevěděly, že umí tvořit nejen rukama, ale mají i jiné plně funkční končetiny. Vyzkoušely i další smysly, například sluchové pexeso dokázalo, že  mnohé děti trpí selektivní hluchotou - když se po nich chce domácí úkol, zpravidla neslyší, ale tady jako by se zázračně uzdravily. Interaktivní tabule prověřily mnoho přírodovědných dovedností a zbyla chvilka času i na sportovní aktivitu. Zkrátka naučně hravý den. Bylo to báječné a mnohým dětem se ani nechtělo domů. Všem organizátorům děkujeme!

Náhledy fotografií ze složky Enviro den - 18.11.2011