Zájezd do muzea TATRA a Aqua parku Hranice 24.5.2012

Zájezd do Muzea TATRA

v Kopřivnici a Aqua parku Hranice na Moravě

Dne 24. 5. 2012 jsme uspořádali ve spolupráci Městského úřadu ve Vítkově a vedení ZŠ, zájezd pro žáky naší školy a jejich rodiče do Technického musea TATRA v Kopřivnici. Zde byl pro děti připraven velmi zajímavý program. Děti byly rozděleny do skupin a pod vedením pedagoga vypracovávali v průběhu prohlídky exponátů pracovní listy Dráček Tatrováček, které obsahovaly řadu úkolů k jednotlivým exponátům. Vyplňovaly více směrky s tajenkou, luštily křížovky atd. Výsledkem jsme byli velmi překvapeni, děti tahle hra velmi bavila a byl problém vyhlásit konec a odjezd z musea. Pracovní listy byly vyhodnoceny a každá skupina byla podle dosažených bodů odměněna.

Návštěvou města Nový Jičín jsme chtěli dětem ukázat, že i v blízkosti našeho bydliště jsou krásná místa. Do aquaparku se všechny děti moc těšily a bylo to završení celého krásného dne. Teploučká voda, tobogán, vířivka a jiné vodní atrakce se dětem tak moc líbily, že byl problém zavelet k odchodu.

Celá akce se nám velmi líbila a děkujeme městu, že formou grantu nám umožnili s dětmi tuhle akci uspořádat.