Jdi na obsah Jdi na menu
 


4.9.2012 - Branný den (vyšší stupeň)

Branný den

Skupina starších žáků se sešla hned ráno na školním dvoře. Po nástupu a poučení o  chování a bezpečnosti  soutěžila jednotlivá družstva  v týmových hrách. Každý tým tvořila jedna třída, se kterou branné klání  absolvoval třídní učitel. Disciplíny,  střelba ze vzduchovky a  hod basketbalovým míčem na koš,  byly absolvány na školním hřišti.

      p1010629.jpg 

Po jejich skončení  následoval společný přesun na Balaton. Na okraji lesa jsme soutěžili v hodu šiškou na cíl.p1010651.jpg

U Balatonu pak žáci plnili poslední úkol - vědomostní branný kvíz, po kterém následovala volná zábava s opékáním špekáčků.

p1010672.jpg

Kolem 11 hodiny jsme se pomalu začali vracet do školy. Celý den nám počasí přálo, takže nebyla ani tak důležitá výhra, jako soutěživá atmosféra, pohoda a pobavení. 

Jako tým se nejlépe umístila třída pana učitele M. Kunčíka (6., 8., 9. ZŠ praktická), druhé místo obsadila třída paní učitelky K. Čelůstkové (5.a 6.ročník ZŠ) a o třetí a čtvrté místo se podělily třídy pana učitele M. Zatloukala 7. a 8. ZŠ) a paní učitelky P. Pavlíčkové ( 7. ročník ZŠ praktické a vyšší stupen ZŠ speciální). Nicméně - na pořadí tolik nezáleží. Bylo to príma zahájení nového školního roku. 

 Zapsal :  Mgr. Martin Kunčík

 

Náhledy fotografií ze složky Branný den

 


Poslední fotografie


Dnes je

Sestavuji aktuální kalendář ...

Předpověď počasí pro Vítkov

Dlouhodobá předpověď počasí


Archiv

Kalendář
<< květen / 2019 >>

Statistiky

Online: 19
Celkem: 248250
Měsíc: 6386
Den: 243