Jdi na obsah Jdi na menu
 


Akce SVČ – dopravní situace v TUNNELU 26.6.2013

Měla to být dopravní akce v městském parku, ale protože počasí bylo jiného názoru, sešli jsme se v „TUNNELU“ a věřte, že srazí-li se v tak stísněném prostoru velké  množství účastníků, vzniká situace přímo výbušná.

Ovšem ani „výbušní“ účastníci silničního provozu si na ostřílené pracovníky střediska volného času nepřišli. Ti pro nás připravili celou řadu aktivit, zaměřených nejen na vědomosti z dopravní výchovy, ale taky hry na postřeh, soustředění, trpělivost a smysl pro týmovou práci.

Kapitáni jednotlivých týmů si z davu postupně vybrali své spolupracovníky malé i velké. I tady platí „malej, ale šikovnej“,  mnohdy mrňousové přinesli víc bodíků pro svůj tým, než ti velcí. Dvojice z každého týmu se střídaly v mezihrách a hlavní hráči bojovali o body u hracích stolků. Skládali puzzle, luštili hádanky, doplňovali tvary dominových kostek, poznávali dopravní značky…

Zabavit naše žáky na celé dopoledne bez blízkosti fotbalového hřiště není žádná legrace. Děvčatům ze Střediska volného času se to podařilo a patří jim dík za perfektně připravenou akci. Děkujeme a věříme, že se brzy při nějaké příjemné příležitosti zase uvidíme.

 
 


Poslední fotografie


Dnes je

Sestavuji aktuální kalendář ...

Předpověď počasí pro Vítkov

Dlouhodobá předpověď počasí


Archiv

Kalendář
<< květen / 2019 >>

Statistiky

Online: 19
Celkem: 248250
Měsíc: 6386
Den: 243