Fotbalový turnaj 19.2.2013

V úterý 19. února se odehrál přátelský fotbalový turnaj mezi týmy naší školy a ZŠ v Komenského ul. Hrálo se v místní sokolovně a obě školy vyslaly do zápasu týmy mladších i starších žáků. Hra se střídala vždy po 10 minutách, byla velmi vyrovnaná a byly k vidění i výborné fotbalové momenty, takže se diváci dobře bavili.

Tým našich starších žáků ve složení: Kristián Haluška, Marek Haluška, Viktor Kala a Marcel Ferenc podlehl v turnaji svému soupeři po vyrovnaném boji 8:3.

Za mladší žáky vybojovali Jaroslav Kala, Stanislav Haluška, Kevin Šivák a Radim Sivák  vítězství v poměru 5:2. Chlapcům patří pochvala za předvedené výkony.

Děkujeme panu učiteli Martinovi Kunčíkovi za výkon rozhodčího a paní učitelce Jarmile Štěpánové za organizaci turnaje.