Já se čerta nebojím!!! 5.12.2012

Já se čerta nebojím!!!

img_8925.jpg

Takhle se všichni vychloubali, dokud se za dveřmi třídy neozval zvonec. Jejda, to bylo najednou křiku – kam se poděla všechna odvaha? Mikuláš, anděl a čert prošli třídy 1. až 4. ročníku a všem přítomným spravedlivě nadělili – někomu metlou a jinému třeba něčím dobrým. Protože jsme zapojeni v projektu „Ovoce do škol“, využili jsme příležitosti a obdarovali děti zdravými balíčky.

img_8934.jpg

Nejvíce se bály nejstarší slečny, které jindy srší sebevědomím. Čertovi to bylo k smíchu a pořádně si to užil. Nejúžasnější děti byly jako vždycky ve speciálních třídách. Uměly vzorně básničky a chovaly se příkladně. Tady se anděl málem zapomněl, až ho musel Mikuláš popohánět, že mají ještě spoustu práce. No a my uvidíme, jak dlouho si hříšníci budou pamatovat, co čertovi slíbili.

img_8850.jpg

Náhledy fotografií ze složky Mikuláš 5.12. 2012