Den Země 23.4. 2014

Oslava Dne Země se stala již tradiční eko-aktivitou našich žáků a učitelů. Každoročně v tento den vyráží pracovní skupiny starších žáků do okolí města, aby alespoň částečně odčinily, co lidé přírodě provádějí. Víme, že to není moc, ale lépe málo, než vůbec

img_0886.jpg

Bylo třeba vyčistit nás „školní lesík“, protože nám v něm během mírné zimy asi tábořili nějací uličníci. Dobrý pocit z vykonané práce umocnilo vědomí, že nám náš les bude zase dobře sloužit.  Pak jsme ještě uklidili okolí ČOV a hromadu našich „úlovků“ jsme pak přenechali Technickým službám k laskavému odvezení.

p1070251.jpg

Náš ekologický dorost mezitím pobíhal ve Středisku volného času a plnil úkoly s ekologickou tématikou. Věříme, že nám z něj vyrostou noví milovníci přírody, kteří se stanou platnými členy našich pracovních skupin.

p1070280.jpg

Náhledy fotografií ze složky Den Země - 23.4.2014