Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dopravní hřiště v Odrách 11.10.2013

V pátek 11. října se jako každým rokem cestovalo ranním vláčkem „Motoráčkem“ do Oder. Všichni, co se měli této akce účastnit, se moc těšili. Ovšem ráno na nádraží, kde byl sraz, to na velkou účast nevypadalo.

 

img_4140.jpg

 

Nakonec se přece jenom skoro polovina sešla a mohla se zakoupit skupinová jízdenka.  I počasí, které zprvu nevypadalo vůbec dobře, nám přálo. U dopravního hřiště jsme byli dříve než pan lektor, tak jsme se nejprve pořádně posilnili. Potom nás už čekalo celé dopoledne s výukou dopravních značek a křižovatek. Nechybělo téma o bezpečnosti cyklisty a výbavě jízdního kola.

 

img_4154.jpg

Když skončil výklad, nasadili jsme všichni povinně helmy, nasedli na zapůjčená kola a rozjeli se na jízdu zručnosti. Jízda mezi kuželi, držet se jen jednou rukou řídítek, projet brankou nás moc bavila. Ale použít získané informace o značkách a křižovatkách v praxi, to už byl pořádný oříšek. Přesto jeden cyklista se tak snažil, že už teď na podzim zvládl i dopravní test a získal PRŮKAZ CYKLISTY. Blahopřejeme Honzovi Kováčovi a věříme, že na jaře, kdy už budou jízdy i testy naostro, nás pojede s průkazem do Vítkova vice

 

img_4170.jpg

 

Náhledy fotografií ze složky Dopravní hřiště 11.10.2013

 


Poslední fotografie


Dnes je

Sestavuji aktuální kalendář ...

Předpověď počasí pro Vítkov

Dlouhodobá předpověď počasí


Archiv

Kalendář
<< květen / 2019 >>

Statistiky

Online: 19
Celkem: 248250
Měsíc: 6385
Den: 243