Školní akademie 9.5.2014

Tradiční akcí je nepochybně školní akademie, na kterou se děti poctivě připravují i když probíhá jen v domácím prostředí. Letos si moderátorka – paní asistentka Jana vzala za pomocníka našeho baviče, žáka 9. ročníku Kolmana Ščuku. Jindy srší humorem, ale tentokrát měl krapet trému, přestože mu to v černém obleku moc slušelo. Společně nás úspěšně provedli bohatým programem.

img_8036.jpg

Zřejmě nejoblíbenějším a také nejočekávanějším vystoupením bývají aktivity dětí z přípravné třídy pod taktovkou paní učitelky Urbanové. Jsou milé, barevné, písničkové. A naši nejmenší ani letos nezklamali a hned na začátku příjemně naladili přítomné diváky.

img_8034.jpg

Vystoupení pak následovala plynule za sebou, i když se někdy muselo rychle improvizovat – to když se tanečnice nestíhaly převlékat na svá vystoupení se třídou. Viděli jsme hrané pohádky, taneční vystoupení všeho druhu, písničky, recitaci a také sportovní výkony. Závěrečná salta nejstarších chlapců potvrdila dobrou fyzickou kondici hlavních protagonistů i výdrž diváků. Konec dobrý, všechno dobré. Zase za rok ukážeme, jak jsme šikovní a že máme smysl pro kolektivní práci.

img_8189a.jpg

.