Jdi na obsah Jdi na menu
 


ŠKOLNÍ MISS 21.3.2014

V pátek 21. 3. 2014 proběhla na naší škole soutěž krásy a talentu „ŠKOLNÍ MISS 2014“. Do soutěže se přihlásilo 15 dívek, které byly rozděleny do dvou kategorií. Soutěžilo se ve třech disciplínách.

 

V první z nich dívky absolvovaly rozhovor s moderátorem a povídaly si s ním o svých zájmech a koníčcích.

 

Druhá disciplína byla volná a v té soutěžící uplatnily svůj talent. Zpěvem, nebo tancem se snažily přesvědčit publikum i porotu, že právě jim bude patřit korunka pro vítězku.

Nejhezčí disciplínou byla promenáda v šatech. Děvčata si oblékla to nejlepší, co doma v šatníku našla. Oblečení také vypovídá o povaze a temperamentu jeho nositelky. Bylo to každopádně moc pěkné pokoukání.img_6994.jpg 

V porotě usedli: paní Ing. Olga Menčíková, paní Bc. Lenka Urbanová, pan Mgr. Michal Zatloukal a pan Antonín Pohlodko, kteří museli rozhodnout, která z dívek je nejhezčí a zároveň, která nejlépe uspěla ve výše zmíněných disciplínách.

img_7623.jpg

Volila se také „MISS SYMPATIE“ kterou už tradičně vybírá náš bývalý žák a stálý příznivec Toník Pohlodko. Dívce byla předána od Toníka kytička, náhrdelník a překrásný dort v podobě kabelky s květinami, který upekla jeho maminka Mirka – byl úžasný, jako vždycky.

 

img_7681.jpg

Umístění dívek:

I. kategorie

místo Dominika Siváková

místo Jana Mirgová

místo Barbora Bosáková

 

II. kategorie

místo Adriana Ferencová

místo Pamela Siváková

místo Samanta Kalová

 

MISS SYMPATIE

Karolína Gašparová

 

Dívkám gratulujeme a budeme se těšit na další školní rok, kdy proběhne ŠKOLNÍ MISS 2015.

 

 

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Školní MISS 21.3.2014