Turnaj futsal 2013 – 17.12.2013

V čase téměř vánočním se naši žáci – reprezentanti ve fotbale vydali vstříc futsalovému turnaji, který se konal v hale Gymnázia a základní školy Vítkov – Komenského, pořádaný SVČ Vítkov. Turnaj byl určen pro žáky 8.+9. tříd, zúčastnit se mohli i žáci mladší. Celkem se turnaje zúčastnily 4 družstva – 3 družstva ze školy Komenské a družstvo našich žáků. Nutno podotknout, že obě ZŠ vytvořily týmy z těch nejlepších hráčů. Rozhodčími turnaje byli Ivo Hasala a Martin Kunčík.

dscn2339.jpg

Celý turnaj měl díky všem družstvům prakticky krajskou úroveň a zápasy byly velice „vyhecované“ a oku diváka lahodící. Naši borci se prezentovali těmito výsledky: v prvním zápase prohra 1:2, v druhém zápase výhra 2:1 a v posledním zápase výhra 5:0. Díky lepšímu skóre tedy naši žáci vyhráli!

Školu reprezentovali: Marek Haluška, Denis Kala, Stanislav Haluška, Jan Kováč, Kevin Šivák, Jan Ferenc, Erik Sivák.

Branky: 4x Marek, 3x Denis, 1x Honza K.

dscn2332.jpg

Všem hráčům turnaje patří velké dík za snahu a předvedenou hru a našim borcům gratulujeme, protože konečně dokázali, že fotbal hrát umí! Odměnou budiž krásný pohár, pochvala rozhodčích i pořadatelů a uznání soupeřů.

Martin Kunčík

Náhledy fotografií ze složky Fotbal 17.12.2013