Jdi na obsah Jdi na menu
 


NAPIŠTE NÁM

 

Máte nějaký dotaz či připomínku?

Napište nám 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Karel Mazač - Česko zpívá koledy (vánoční zpívaní) :D

Bylo to nádherné i kdiž tam bylo málo občanů, tak mohu řict že to bylo moc pěkné ps: kája

erik sivak - vanoční zpivani

bYlo to velmi pěkne libilo se mi to jen tak dal a bude to fajn

Honza Ferenc - pro akci skoly nam jana zajice

Bylo to hezke libilo se my to krasne moc

Burčak - Re: Betlemske Zpívani

Móc hezke moc hezke:*

Zatloukalová Lenka - Halloween

Holky, s pochvalami pro nás se snad roztrhl pytel. Nejsme na to vůbec zvyklí, aby nás někdo tak chválil. Zrovna před chvílí jsem na stránkách ŽP odpovídala Anetě a teď jsem zahlédla vzkaz od vás. Vy jste se snad na nás domluvily. Nicméně moc děkujeme, Mě se ta akce taky líbila a hlavní poděkování patří paní Janě.
PS: Prý vás výherci pozvali na dort...

Adriana Bielá a Adriana Ferencová - Halloween ♥♥♥

Chtěli by sme Poděkovát za Krásnej Den Plnýho smíchu a užitku Halloween byl nejlepší Jsme ve škole poslední rok a tohle si budeme pamatovat hodně dlouho ♥♥♥ Děkujeme Paní učitelce Zatloukalové A paní Asistence Tetě Janě F.
A hlavně děkujeme zato že jsme mohly být v porotě a davát body za vyzdobénou Třidu a za nejlepší kostým ..♥♥♥♥
S láskou Adriana Bielá a Adriana Ferencová ♥♥♥♥

Zatlokalová Lenka - Chybíte mi

Kristýnko, moc děkujeme. Četli jsme si tvůj vzkaz společně ve sborovně a shodli jsme se na tom, že nám opravdu udělal radost. Víš, málokdy se stává, že nás někdo z našich bývalých žáků za naši práci veřejně pochválí. Vážíme si toho a moc děkujeme.

Kristýna Dunková - Chybíte Mi ♡♡♡

Překrásný Den :) Vám Přejeme Kde by jsme mohli začít,chtěli by jsme vám poděkovat za vaší trpělivost a snahu nás něco naučit a abych pravdu řekla naučily jste mě toho hodně... :) Aji když jsme vás pří hodinách moc nevnímaly.. :D Naučily jste mě jaké správné společenské chování,naslouchat a respektovat nadřízeného... :) což jsem na Zakladce neuměla... :D o to je přesvědčíl aji Pan učitel Michal Zatloukal :D Chtěla bych Vám Strašně moc Poděkovat za to co jste pro mě udělal Pane Učitely... :* Mám Vás Moc Ráda a také zaroven se vám chci omluvit za všechny ty Problemi které jsme měli mezi sebou.. :) Udělaly jste pro mě toho strašně moc a děkují vám za to <3 a ti kteří jste ted ve škole tak vám chci říct vážte si toho co máte ted ve školé protože,jakmile změnite školu nebude mít to co máte na Základní škole na Náměstí Jana Zajíce :) Tam vám dávaji veškerou svou pozornost svou lásku.. :) jsou to vaší druzy rodiče :) chcou jenom vás něco naučit aby jste něčeho dosahli :) urřítě si říkate že melu nesmysli ale vím o čem mluvím taky jsem si říkala kdy konečně odejdu z té školy :) že budu mít klid... :) a hadejte... :D bylo moje poslední zvonění ve škole a nezvladaly jsme to nikdo... sotva jsme došli ke dveřím a začaly jsme tak strašně moc plakat že až jsme rozplakaly náše kluky :) Nám Ná vás straně moc Vzpominek... :) a také hodně zažítku :D na které nikdy a nikdo nezapomené :) :D tyhle vzpomíky zustanou navždy v mém ♡ A i vy tam zustanete :) :* Paní Zatloukalové (Moje Žívotní Láska♡♡♡♡♡♡),Pan Zatloukal,Pan Kunčík,Paní Dušková, Náše Paní Gabinka :) Teta Jana :D , Paní Urbanová,Paní Bajerová (Moje Baíčka♡♡♡) ,Paní Batrašaková, :) :D Paní Vaclavíková <3 :) Paní Mečíková :) Paní Pecinová :D <3 <3 :) a Samozdřejmě Paní Ředitelka Jitka Jakubíková <3 Mám Vás Vechny Ráda <3 A Děkují Vám <3 Chtěla Bych Vám Jetě Náspat Jednu Věc Ktéra Pro Vás <3 Je To Pod Názvem Láska ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
Přijde z ničeho nic když ji nejmi čekáš
přijde sama od sebe a nikoho se neptá,
nosí ji každy z nás v sobě i když o tom
nevíš je ti víc než pocit radosti a okouzlení
jedno slovo které,znamená tak hrozně moc
a káždy ho pozná aspon jednou za život.
Vykouzlí usměv na rtech i když se citíš smutný,
Nic na ni nemá nic ji na světě nenahradí.
Zbližuje lidí a vytvaří mezi nimi zvtahy které jsou pevné a cené jako drahokamy. Mívá štastné konce někdy naopak zlé,někdy ten plámen prostě z níčeho nic vyhasné.
Krouži tu mezi náma ,třeba zítra potka tebe sedne
si vedle tebe a už nikam neodejde :*
nenech ji odejít a ona tě naopak udělá štastnou :* :)
Prvávou lásku nedokáže ROZBÍT NIC NA SVĚTĚ♡♡♡ ♡♡♡
Je to nekrásnější věc na planetě,vytvaří vzpomínky co ti jen tak nevymizí z hlavy pořad ten plámen hoří stejně jako na začatku.?? :)
Tak to máš štěstí pravě jsi nášel právou Lásku ♡♡♡♡♡♡
Často nám davá lekce. :)
Bez ohlednu na věk nebo na barvu pleti neříkej že jí neznáš.. :)
vždyt ji nosíš v ♡ můžeš být největší machr na světě ale tvůj život bez lásky se Neobejde ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
Tímhle Vám chci Dokázat že vás mám strašně moc moc moc ráda <3 Nikdy nikomu jstem ještě nebyla schopna napsat tak dlouhý članek ♡♡♡♡♡♡ a to jenom díky vám protže, vás mám na SRDÍČKU♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

Jakubíková Jitka - Re: Chybíte Mi ♡♡♡

Kristýnko, na to není co dodat - děkujeme a přejeme ti do života hodně štěstí. Hlavně se vyuč - ať to naše snažení nepřijde nazmar:-) :-)

Lenka Pecinová - Re: Chybíte Mi ♡♡♡

Kristýnko děkuji, po tolika letech to pro nás je příjemné pohlazení na duši- sama víš, že to mnohdy není vůbec lehké. Děkuji

sandra - prozba

Dobrý den nemáte fotky z archivu z roku 1996-1999 pd ivana zubka možno poslat na imeil sandragrohmannova2@seznam.cz děkuji zubko a grohmannova

Jitka Jakubíková - Re: prozba

Omlouváme se, ale takovou službu opravdu neposkytujeme.

Markéta Pohlodková - Děkuji ♡♡♡

Chtěla bych poděkovat všem učitelům za to že jsem se tu mohla víc naučit, že i když vyrušujeme v hodinách musí to s námi vydržet.tato škola mě hodně naučila a jsem za to velice ráda. Taky jsem ráda že jsem poznala nové kamarády ♡ je to ta nejlepší škola co může být ♡ děkuji učitelce Zatloukalové že nás ma tak ráda jsou sni nejlepší hodiny ♡♡♡♡ když budu odcházet z této školy budete my všichni chybět ♡♡♡♡ Nejlepší škola učitelé a kamarádi ♡♡♡♡♡♡♡♡

Zatloukalová,L. - Poděkování- Srdíčkový den

Milá Adrianko,
jsem ráda, že se Ti celá akce líbila. Protože jsi moc fajn holka, věřím, že jsi od svých spolužáků a spolužaček ten den dostala hodné papírových srdíček. Zasloužíš si je!

Adriana Bielá - Poděkování Srdíčkový Den

Chtěla bych poděkovat Paní učitelce Zatloukalové za nejlepší den a nápad jelikož je Valentýn až v neděli a v neděli škola není a nemohly by jsme si dát přáníčka nebo male dárečky kamarádum ze školy takže děkuji za to že jsme si mohly udělat srdíčka nejen sobě ale i všem z náší školy aby mohli udělat někomu radost svým přátelum ze školy :D Nejlepší škola ♥ a jestli se chcete podívat na fotky ze srdíčkovýho dne nahoře je žákovský parlament kliknete zde a budete se moct podívát na fotky :D mám ráda naši školu :D :D ♥

patricie sivaková (Roberta) - nej nej užasnější škola..:*

mam ráda naši školu je to ta nej užasnější škola na světě a mi všichny víme že tákovou už malo kde najdeme když už vubec i když někdy říkam
o pak ale tato škola je jako moje rodina protože se tu v ždy potpoříme
a taky si pomužeme a miluju naše paní učitelky a hlavně paní učitelku zatloukalovou..:*

Zatloukalová L. - Re: nej nej užasnější škola..:*

Milá Roberto
Chci touto cestou poděkovat za slova chvály. Vůbec jsem nepočítala, že budu tebou tak pochválena. Mám celou vaši třídu moc ráda a ráda v ní učím. Jste moje srdeční záležitost, a proto jsem ráda, že to i ty tak cítíš. Nicméně, nauč se na pondělí do RJ skloňování v rodě ženském, ať je velká jednička a máme radost obě!!!!!!!!!!!!!!!

D. Mičková - Koledy

Protože jsem poslouchala vaše dojemné vánoční zpívání a musím vás velmi pochválit, zjistila jsem si, kde tak mohu učinit. Byla to jedním slovem krása. Jenom škoda, že jste nepozvali širší veřejnost. Přesto vám patří velké poděkování.

Jakubíková - Re: Koledy

Jsme moc rádi, že se akce líbila :-) Vždy jsme si zpívali jen ve škole... letos poprvé jsme vyšli na náměstí. A těší nás, že to hodnotíte kladně :-) Přejeme hezký předvánoční čas.

Štyrská - Děkujeme

Chceme touto cestou poděkovat žákům vaší školy za krásné pásmo vánočních koled na náměstí J.Zajíce v době adventu. Obdiv patří nejen žákům,ale především pedagogům,kteří měli dobrý nápad,trpělivost a odvahu vystoupit. Dík patří i panu Jakubíkovi za krásně zhotovený betlém. Doufáme,že příští rok se příjde podívat a podpořit tuto akci širší veřejnost. Za kolektiv prodavaček ,,v sově" Štyrská. BYLI JSTE VŠICHNI BEZVA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jen tak dále! 


Poslední fotografie


Dnes je

Sestavuji aktuální kalendář ...

Předpověď počasí pro Vítkov

Dlouhodobá předpověď počasí


Archiv

Kalendář
<< květen / 2019 >>

Statistiky

Online: 19
Celkem: 248250
Měsíc: 6386
Den: 243