Jdi na obsah Jdi na menu
 


NAPIŠTE NÁM

 

Máte nějaký dotaz či připomínku?

Napište nám 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

jozef.š. - Krásny den ..

Dobrý den, pracuji na podobném typu školy a proto vím, jak je tato práce náročná. Vaše stránky jsou vynikající. Videa z akcí sleduji pravidelně a velmi se při nich bavím. Super prezentace školy.

Bc. Lenka Urbanová - Re: Krásny den ..

Dobrý večer, to nás těší, že máme příznivce i z jiných škol. Děkujeme za pochvalu. Snažíme se jak jen to jde.

MŠ Opavská, Vítkov - PODĚKOVÁNÍ

Chtěli bychom všem, kteří se podíleli na Pohádkové cestě moc poděkovat. Strávili jsme s dětmi velmi hezké dopoledne, z kterého jsme ještě dlouho čerpali - povídali jsme si s dětmi, kreslili zážitky, které v dětech z cesty" pohádkou" zůstaly. Děkujeme za zpříjemnění posledního, předprázdninového týdne a přejeme všem KRÁSNÉ PRÁZDNINY !!!

Lenka Urbanová - Re: PODĚKOVÁNÍ

Dobrý den,
jsme moc rádi, že se akce líbí. Každý rok se snažíme přidat něco nového a překvapujícího.
Teší nás, že jste si to s dětmi užili.
Poděkování patří hlavně těm, kdo pro tuto akci jsou ochotni zahrát dětem divado v mnohdy nepříliš pohodlném kostýmu a pobavit tak všechny návštěvníky.
Napřezrok Vás zase rádi pozveme.
KRÁSNÉ PRÁZDNINY I VÁM!

anita ginova - dobry den

Tady je Anita vaše bývala žákyně,Jakubíková Jitka - Re: dobry den

Dobrý den Anitko, jak se ti vede?

Lenka Urbanová - Re: dobry den

Jé, Anitko, jak se máš? Už musíš být velká holka. Chodila jsi ke mně do přípravky.
Ještě máš ráda zvířátka, nebo jsi se začala fintit jako Natálka?

Paul Ndjadi Homeamba - emongo@sezam.cz

Dobrý den,od 29.1 do 02.2.2018 máme vystoupení okolí vás, rádi bychom taky Vám nabídli neobvyklý zážitek pro děti i dospělé – pásmo AFRICKÉ KULTURY. Jde o zhruba hodinový program, který v živé, zábavné a aktivní formě může obsahovat:1. Prezentaci o Africe se zaměřením na Kongo, spojenou s diskusí, kdy odpovědi na otázky vycházejí i z našich vlastních zkušeností a prožitků.

2. Autentickou africkou folklórní hudbu - bubnování a africké písně.

3. Africké tance i s aktivním zapojením účastníků, například žáků i učitelů.

4. Soutěž v tanci, spojenou s vyhodnocením nejlepších a předání výhry.Zaměření a detaily programu přizpůsobíme Vašim přáním. Program trvá zhruba hodinu, pokud je více účastníků, raději ho uspořádáme dvakrát po sobě, aby byl zachován bezprostřední kontakt mezi účastníky a námi. Vystupujeme ve školách i školních družinách, dnech dětí, táborech, festivalech, charitativních akcích i soukromých akcích. Více podrobností včetně fotografií najdete na našem facebooku.Těšíme se na Váš zájem o bezprostřední a nefalšovaný obrázek z Afriky.S pozdravem/JamboPaul Ndjadi Homeamba

Mobile: +420 608 169 713

www.emongo.eu

facebook : emongo skupina

https://www.youtube.com/watch?v=WtrGwFIpF6A&t=327s

Adriana Bielá - Parlament <3

Takže Ahoj chtěla bych jen poděkovat za všechno ohledně parlamentu Jako třeba Akce , Výlet s Paní učitelkou Zatloukalovou Který byl mimochodem Nejlepší <3 Doufám že Parlament bude pokračovat protože bych se chtěla příště přijít podivat co naše škola vymyslela za Akci <3 Jsem tu poslední rok takže jedno velké Děkuji Zažila jsem nejen pár krasných chvil <3

Adriana Bielá - Parlament

Takže ahoj chtěla bych jen poděkovat .
Jsem tu poslední rok a Všechno ohledně Parlamentu

Oravcová - AKADEMIE

Dobrý den paní Kalová,
v pondělí budou fotografie na webu. Video není k dispozici.
Pěkný den

kalova - akademije

Dobry den pani ředitelko. Budou tady fotky z akademije, jak tam hrali to divadlo o rytiřach a tančily na ten balet? Nabyla sem tam a chtěla sem se podivst. Mate aj video?
Děkuji kalova.

Karel Mazač - Česko zpívá koledy (vánoční zpívaní) :D

Bylo to nádherné i kdiž tam bylo málo občanů, tak mohu řict že to bylo moc pěkné ps: kája

erik sivak - vanoční zpivani

bYlo to velmi pěkne libilo se mi to jen tak dal a bude to fajn

Honza Ferenc - pro akci skoly nam jana zajice

Bylo to hezke libilo se my to krasne moc

Burčak - Re: Betlemske Zpívani

Móc hezke moc hezke:*

Zatloukalová Lenka - Halloween

Holky, s pochvalami pro nás se snad roztrhl pytel. Nejsme na to vůbec zvyklí, aby nás někdo tak chválil. Zrovna před chvílí jsem na stránkách ŽP odpovídala Anetě a teď jsem zahlédla vzkaz od vás. Vy jste se snad na nás domluvily. Nicméně moc děkujeme, Mě se ta akce taky líbila a hlavní poděkování patří paní Janě.
PS: Prý vás výherci pozvali na dort...

Adriana Bielá a Adriana Ferencová - Halloween ♥♥♥

Chtěli by sme Poděkovát za Krásnej Den Plnýho smíchu a užitku Halloween byl nejlepší Jsme ve škole poslední rok a tohle si budeme pamatovat hodně dlouho ♥♥♥ Děkujeme Paní učitelce Zatloukalové A paní Asistence Tetě Janě F.
A hlavně děkujeme zato že jsme mohly být v porotě a davát body za vyzdobénou Třidu a za nejlepší kostým ..♥♥♥♥
S láskou Adriana Bielá a Adriana Ferencová ♥♥♥♥

Zatlokalová Lenka - Chybíte mi

Kristýnko, moc děkujeme. Četli jsme si tvůj vzkaz společně ve sborovně a shodli jsme se na tom, že nám opravdu udělal radost. Víš, málokdy se stává, že nás někdo z našich bývalých žáků za naši práci veřejně pochválí. Vážíme si toho a moc děkujeme.

Kristýna Dunková - Chybíte Mi ♡♡♡

Překrásný Den :) Vám Přejeme Kde by jsme mohli začít,chtěli by jsme vám poděkovat za vaší trpělivost a snahu nás něco naučit a abych pravdu řekla naučily jste mě toho hodně... :) Aji když jsme vás pří hodinách moc nevnímaly.. :D Naučily jste mě jaké správné společenské chování,naslouchat a respektovat nadřízeného... :) což jsem na Zakladce neuměla... :D o to je přesvědčíl aji Pan učitel Michal Zatloukal :D Chtěla bych Vám Strašně moc Poděkovat za to co jste pro mě udělal Pane Učitely... :* Mám Vás Moc Ráda a také zaroven se vám chci omluvit za všechny ty Problemi které jsme měli mezi sebou.. :) Udělaly jste pro mě toho strašně moc a děkují vám za to <3 a ti kteří jste ted ve škole tak vám chci říct vážte si toho co máte ted ve školé protože,jakmile změnite školu nebude mít to co máte na Základní škole na Náměstí Jana Zajíce :) Tam vám dávaji veškerou svou pozornost svou lásku.. :) jsou to vaší druzy rodiče :) chcou jenom vás něco naučit aby jste něčeho dosahli :) urřítě si říkate že melu nesmysli ale vím o čem mluvím taky jsem si říkala kdy konečně odejdu z té školy :) že budu mít klid... :) a hadejte... :D bylo moje poslední zvonění ve škole a nezvladaly jsme to nikdo... sotva jsme došli ke dveřím a začaly jsme tak strašně moc plakat že až jsme rozplakaly náše kluky :) Nám Ná vás straně moc Vzpominek... :) a také hodně zažítku :D na které nikdy a nikdo nezapomené :) :D tyhle vzpomíky zustanou navždy v mém ♡ A i vy tam zustanete :) :* Paní Zatloukalové (Moje Žívotní Láska♡♡♡♡♡♡),Pan Zatloukal,Pan Kunčík,Paní Dušková, Náše Paní Gabinka :) Teta Jana :D , Paní Urbanová,Paní Bajerová (Moje Baíčka♡♡♡) ,Paní Batrašaková, :) :D Paní Vaclavíková <3 :) Paní Mečíková :) Paní Pecinová :D <3 <3 :) a Samozdřejmě Paní Ředitelka Jitka Jakubíková <3 Mám Vás Vechny Ráda <3 A Děkují Vám <3 Chtěla Bych Vám Jetě Náspat Jednu Věc Ktéra Pro Vás <3 Je To Pod Názvem Láska ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
Přijde z ničeho nic když ji nejmi čekáš
přijde sama od sebe a nikoho se neptá,
nosí ji každy z nás v sobě i když o tom
nevíš je ti víc než pocit radosti a okouzlení
jedno slovo které,znamená tak hrozně moc
a káždy ho pozná aspon jednou za život.
Vykouzlí usměv na rtech i když se citíš smutný,
Nic na ni nemá nic ji na světě nenahradí.
Zbližuje lidí a vytvaří mezi nimi zvtahy které jsou pevné a cené jako drahokamy. Mívá štastné konce někdy naopak zlé,někdy ten plámen prostě z níčeho nic vyhasné.
Krouži tu mezi náma ,třeba zítra potka tebe sedne
si vedle tebe a už nikam neodejde :*
nenech ji odejít a ona tě naopak udělá štastnou :* :)
Prvávou lásku nedokáže ROZBÍT NIC NA SVĚTĚ♡♡♡ ♡♡♡
Je to nekrásnější věc na planetě,vytvaří vzpomínky co ti jen tak nevymizí z hlavy pořad ten plámen hoří stejně jako na začatku.?? :)
Tak to máš štěstí pravě jsi nášel právou Lásku ♡♡♡♡♡♡
Často nám davá lekce. :)
Bez ohlednu na věk nebo na barvu pleti neříkej že jí neznáš.. :)
vždyt ji nosíš v ♡ můžeš být největší machr na světě ale tvůj život bez lásky se Neobejde ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
Tímhle Vám chci Dokázat že vás mám strašně moc moc moc ráda <3 Nikdy nikomu jstem ještě nebyla schopna napsat tak dlouhý članek ♡♡♡♡♡♡ a to jenom díky vám protže, vás mám na SRDÍČKU♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡ 


Poslední fotografie


Dnes je

Sestavuji aktuální kalendář ...

Předpověď počasí pro Vítkov

Dlouhodobá předpověď počasí


Archiv

Kalendář
<< únor / 2019 >>

Statistiky

Online: 11
Celkem: 227847
Měsíc: 9010
Den: 292